Gemeente Gemeente Erpe-Mere

Wij blijven beschikbaar voor u!

Online en op afspraak kan je bij ons terecht.

IMPACT CORONAVIRUS OP DE GEMEENTELIJKE WERKING

Deze pagina wordt regelmatig geüpdatet.

Dit zijn de maatregelen die van toepassing zijn op de gemeentelijke vestigingen:

  • Gemeentelijke werking en loketfuncties:
    Tot en met 19 april 2020 worden de deuren van het gemeentehuis en sociaal huis gesloten voor het publiek.
    Voor dringende zaken kan u telefonisch contact opnemen met de gemeentelijke diensten. Op donderdagavond zal er geen dienstverlening zijn.
    Het heeft geen zin om zonder afspraak naar het gemeentehuis of het sociaal huis te komen.
    Onderaan deze pagina vindt u een overzicht van alle contactgegevens van de gemeentelijke diensten.
    Veel producten kan u aanvragen via het e-loket. Check hier wat u van thuis kan.
  • Cultuurhuis EMotia:
    Cultuurhuis EMotia wordt gesloten tot en met 19 april 2020.
  • Gemeentelijke basisschool De Schatkist Erondegem:
    De gemeentelijke basisschool De Schatkist Erondegem volgt de federale richtlijnen en voorziet enkel opvang vanaf 16 maart 2020.
  • Gemeentelijke basisschool Schatteneiland Burst:
    De gemeentelijke basisschool Schatteneiland Burst volgt de federale richtlijnen en voorziet enkel opvang vanaf 16 maart 2020.
  • Gemeentelijke kinderopvang Pimboli:
    De gemeentelijke kinderopvang Pimboli blijft open. Er worden extra voorzorgsmaatregelen genomen (bv. dubbel ontsmetten van speelgoed,…).
  • De gemeentelijke academies:
    De academie Muziek en Woord, Kladder en EM worden gesloten tot en met 19 april 2020.
  • Bibliotheek Steenberg:
    De bibliotheek Steenberg wordt gesloten tot en met 19 april 2020. De bib organiseert een bib-aan-huis dienst voor inwoners van Erpe-Mere. Klik hier voor meer info.
  • Sporthal Steenberg en Sint-Bavo:
    De gemeentelijke sporthallen worden gesloten tot en met 19 april 2020.
  • Evenementen en openbare markten:
    Alle publiek toegankelijke activiteiten en openbare markten tot en met 19 april 2020 worden geannuleerd.

De burgemeester volgt de situatie nauwgezet op en zal bijsturen indien nodig.

Contactgegevens

Algemeen: 053 60 34 00 gemeentebestuur@erpe-mere.be
Archief: 053 60 34 78 archief@erpe-mere.be
Bevolking: 053 60 34 20 bevolking@erpe-mere.be
Bibliotheek: 053 60 34 70 bibliotheek@erpe-mere.be
Cultuur: 053 60 35 60 cultuur@erpe-mere.be
EMotia: 053 60 35 60 emotia@erpe-mere.be
Jeugd: 053 60 35 60 jeugd@erpe-mere.be
Leefmilieu: 053 60 34 50 leefmilieu@erpe-mere.be
Magazijn: 053 60 35 40 magazijn@erpe-mere.be
Openbare werken: 053 60 34 40 openbarewerken@erpe-mere.be
Financiën: 053 60 34 60 financiën@erpe-mere.be
Secretariaat: 053 60 34 69 secretariaat@erpe-mere.be
Sport: 053 60 34 80 sport@erpe-mere.be
Stedenbouw: 053 60 34 42 stedenbouw@erpe-mere.be
Sociaal Huis: 053 60 34 90 sociaalhuis@erpe-mere.be
Gepubliceerd op  vr 13 mrt 2020