Kruispunt Bosstraat / Magerstraat / Nesteveldstraat afgesloten vanaf 29 juni

Status
Huidige projecten
Startdatum: 29-06-2026 om 07:00
Einddatum: 03-07-2026 om 18:00

Op maandag 29 juni start een aannemer, in opdracht van het lokaal bestuur, met werken aan het kruispunt Bosstraat / Magerstraat / Nesteveldstraat. Het volledige kruispunt zal voor het uitvoeren van de werken worden afgesloten voor gemotoriseerd verkeer.

Behoudens onvoorziene omstandigheden is het einde van de werken voorzien op vrijdagavond 3 juli.

Welk werken worden uitgevoerd? 

Het kruispunt in klinkers zal vervangen worden door asfalt. Gelijktijdig zullen ook de riooldeksel vervangen worden.

Impact op het verkeer en omleidingen

Door de gelijktijdige onderhoudswerken van het Agentschap Wegen en Verkeer op de Oudenaardsesteenweg (N46) is de Bosstraat moeilijk bereikbaar. Er gelden volgende omleidingen:

  • Verkeer op de Oudenaardsesteenweg komende van Herzele: kan de Bosstraat bereiken via de N46, Kwalestraat, Dries, Langemunt, Kortemunt, Hazelbeek en Doorsteekstraat.
  • Verkeer op de Oudenaardsesteenweg komende van Aalst: kan de Bosstraat bereiken via Dorpsstraat, Erpedorp, Rooseveltlaan, Vijverheidsstraat en Bergstraat. 
  • Verkeer van Mere centrum bereikt de Oudenaardsesteenweg: wordt omgeleid via Nieuwstraat, Meredorp, Kloosterstraat, Vijverstraat, Rooseveltlaan, Erpedorp en Dorpsstraat.
  • Plaatselijk verkeer voor de Bosstraat (deel tussen Oudenaardsesteenweg en Magerstraat): wordt mogelijk door het éénrichtingsverkeer in de Bavokouter tijdelijk op te heffen en er tijdelijk dubbelrichtingsverkeer toe te laten.

Bewoners van de Nesteveldstraat kunnen tussen 29 juni en 3 juli hun woning niet met de wagen bereiken omwille van de asfalteringswerken op het kruispunt.
We raden bewoners van de Nesteveldstraat en andere bewoners in de directe omgeving van de werkzone aan om voertuigen buiten de werkzone te parkeren.

Bedankt voor je medewerking en begrip. 


Laatste wijziging: dinsdag 16 jun 2026 om 10:56 uur
Deelgemeente
Naar top