Gemeente Gemeente Erpe-Mere

Kom op afspraak naar het gemeentehuis!

Nu het gewone leven zich terug op gang trekt, breiden ook wij onze dienstverlening verder uit. Zo kan je heel veel producten online aanvragen via het e-loket. Wij werken ook nog steeds op afspraak.


Veel producten kan je aanvragen via het e-loket. Check hier wat je van thuis kan.

Wil je toch graag langskomen? Maak een afspraak online of contacteer ons telefonisch of per mail:

Algemeen: 053 60 34 00 gemeentebestuur@erpe-mere.be
Archief: 053 60 34 78 archief@erpe-mere.be
Bevolking: 053 60 34 20 bevolking@erpe-mere.be
Bibliotheek: 053 60 34 70 bibliotheek@erpe-mere.be
Cultuur: 053 60 35 60 cultuur@erpe-mere.be
EMotia: 053 60 35 60 emotia@erpe-mere.be
Jeugd: 053 60 35 60 jeugd@erpe-mere.be
Leefmilieu: 053 60 34 50 leefmilieu@erpe-mere.be
Magazijn: 053 60 35 40 magazijn@erpe-mere.be
Openbare werken: 053 60 34 40 openbarewerken@erpe-mere.be
Financiën: 053 60 34 60 financiën@erpe-mere.be
Secretariaat: 053 60 34 69 secretariaat@erpe-mere.be
Sport: 053 60 34 80 sport@erpe-mere.be
Stedenbouw: 053 60 34 42 stedenbouw@erpe-mere.be
Sociaal Huis: 053 60 34 90 sociaalhuis@erpe-mere.be
Gepubliceerd op  di 13 jul 2021