Gemeente Gemeente Erpe-Mere

Een afspraak maken

Wij ontvangen jou graag op afspraak. Zo willen we jou als klant een veilige én efficiënte dienstverlening op maat aanbieden, nu en in de toekomst.  

Een afspraak maken?

>> Dienst burgerzaken

Voor de dienst burgerzaken kan je zelf online een afspraak maken: kies waarvoor je langs wenst te komen, kies wanneer je wil langskomen en vul tenslotte je gegevens in. Je afspraak is gemaakt! Je krijgt nog een bevestiging en herinneringsmail in je mailbox.

Lukt het niet om bij dienst bevolking een afspraak te maken, contacteer de dienst via e-mail of telefoon.

Maak je afspraak bij de dienst burgerzaken

>> Andere diensten

Om een afspraak te maken bij een andere dienst contacteer ons dan via e-mail of telefoon. Wij nemen zo snel mogelijk contact met jou op om samen jouw bezoek in te plannen en een moment te zoeken dat voor jou het beste past. 

Algemeen: 053 60 34 00 gemeentebestuur@erpe-mere.be
Archief: 053 60 34 78 archief@erpe-mere.be
Bevolking: 053 60 34 20 bevolking@erpe-mere.be
Bibliotheek: 053 60 34 70 bibliotheek@erpe-mere.be
Cultuur: 053 60 35 60 cultuur@erpe-mere.be
EMotia: 053 60 35 60 emotia@erpe-mere.be
Jeugd: 053 60 35 60 jeugd@erpe-mere.be
Leefmilieu: 053 60 34 50 leefmilieu@erpe-mere.be
Magazijn: 053 60 35 40 magazijn@erpe-mere.be
Openbare werken: 053 60 34 40 openbarewerken@erpe-mere.be
Financiën: 053 60 34 60 financiën@erpe-mere.be
Secretariaat: 053 60 34 69 secretariaat@erpe-mere.be
Sport: 053 60 34 80 sport@erpe-mere.be
Stedenbouw: 053 60 34 42 stedenbouw@erpe-mere.be
Sociaal Huis: 053 60 34 90 sociaalhuis@erpe-mere.be

» Richtlijnen voor bezoekers 

Bij een bezoek aan onze diensten vragen we met aandrang de voorzorgsmaatregelen strikt in acht te nemen: 

  • Kom op tijd (niet te vroeg, niet te laat). Bel aan de buitendeur en een medewerker verwijst jou door naar de juiste dienst. Wie te laat komt, moet een nieuwe afspraak maken. 
  • Kom alleen, tenzij anders aangegeven door de dienst of wanneer je een tolk nodig hebt. 
  • Draag een een mondmasker.  
  • Was je handen bij het binnenkomen van het gebouw met de reinigingsgel. 
  • Behoud steeds een afstand van minimum 1,5 meter van elkaar. 
  • Betalingen zijn enkel elektronisch mogelijk via Bancontact. 
  • Wie zich ziek voelt, blijft uiteraard thuis, annuleert zijn afspraak en kan eventueel al een nieuwe afspraak inplannen.